piątek, 19 czerwca 2015

Spotkanie z Anną Kaszubą-Dębską i Łukaszem Dębskim


Wyjątkowo kolorowy dzień pełen wrażeń! Przede wszystkim próba generalna do Wierszowiska oraz uroczysta prapremiera naszego występu "Kolorowe dzieci" przed wszystkimi rodzicami i uczniami, którzy nie występują. Próba pozbycia się tremy przed jutrzejszym występem. Udało się całkiem fajnie i pełni nadziei czekamy na jutrzejsze Wierszowisko.

Atmosfera już dzisiaj była odświętna, ponieważ cały dzień spędzili z nami w szkole Ania Kaszuba-Dębska, malarka i twórczyni wierszowiskowego słoneczka oraz Łukasz Dębski, autor książek dla dzieci, a także juror Wierszowiska. Z tego powodu goście nie uczestniczyli w prapremierze.

Każda grupa miała okazję uczestniczyć w dwóch warsztatach- plastycznych poprowadzonych przez Anię oraz literackich- poprowadzonych przez Łukasza. Można było sprawdzić się w głośnym czytaniu wcale nie łatwych dykcyjnie wierszy Łukasza oraz posłuchać tych utworów w interpretacji autora.

Krakowskie małżeństwo ubarwiło nam dzień swoim humorem, ciepłem i życzliwością. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie z nimi!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz