wtorek, 10 listopada 2015

5 urodziny! Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke


Już 5 lat za nami! Dużo? Mało? Dla sporej części naszych uczniów to więcej niż pół ich życia :-) Kevin, Janek, Julka zaczynali przygodę z Osstoją od Klubu Malucha- jako dzieci niespełna roczne. Maja, Klara, Oliwia, Filip, Ernest, Oliwia dziś uczniowie najstarszej grupy w dniu naszej uroczystej inauguracji mieli po 4-5 lat :-) 

Urodziny postanowiliśmy świętować od września do grudnia 2015, a obchody zaczęliśmy w dniu inauguracji roku szkolnego. Zaprosiliśmy naszych uczniów- obecnych i byłych, a także wszystkie dzieci na spotkanie z wyjątkowym gościem- Grzegorzem Kasdepke, jednym z najbardziej popularnych polskich autorów książek dla dzieci. Na spotkanie z panem Kasdepke czekaliśmy okrągłe dwa lata, kalendarz jego spotkań jest wypełniony po brzegi. Warto było czekać! Autor Kacperiady, Detektywa Pozytywki, Huby i Buby podbił nasze serca i okazał się bardzo ciekawym gościem! 

Dzieci zaprosiliśmy także do udziału w konkursie plastycznym, zwycięzców nagrodziliśmy oczywiście książkami naszego gościa. 

Sala przystrojona była urodzinowo kolorowymi balonami z helem, a kulminacyjnym punktem programu był urodzinowy tort i wspólne odśpiewanie Sto lat! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz