niedziela, 31 stycznia 2016

Kolorowy Bal Karnawałowy 2016

Kolorowo, wesoło, tanecznie, czasem śmiesznie i na pewno karnawałowo było w Polskiej Szkole w Oss w sobotę 30 stycznia. Do zabaw poprowadziły dzieci Beata, Magda, Kamila, Kasia i Basia. Bogusia, Agnieszka i Ewa malowały buźki. W roli DJ zadebiutował Filip, któremu pomagał Adrian. Rodzice zadbali o bufet pełen kolorowych, smacznych przekąsek.

Tradycyjnie rozpoczęliśmy bal pokazem mody karnawałowej, gdzie swoje przebrania mogły zaprezentować wszystkie dzieci. Później oprócz pląsów w rytm najnowszych przebojów, ulubionych piosenek dziecięcych zaprosiliśmy dzieci do wędrówki po kolorowej krainie.  Konkursy tegoroczne były również kolorowe- trzeba było na czas obrać zielonego ogórka, schrupać wiszące na sznurku czerwone jabłuszko.

Tradycyjnie ogromną popularnością cieszył się konkurs dla rodziców. Zwycięstwo w corocznym przeciąganiu liny kobiety kontra mężczyźni należy się w 2016 roku kobietom! Mężczyźni zapowiedzieli rewanż za rok.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i za pomoc przy jej przygotowaniu i prowadzeniu, Dziękujemy za dekorowanie sali, sprzątanie po balu, przygotowanie przekąsek, parzenie kawy w trakcie zabawy i wszelką inną pomoc. Stanowiliśmy naprawdę zgrany zespół i dlatego zabawa była tak udana.

Za rok kolejny bal w Polskiej Szkole w Oss!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz