wtorek, 21 lutego 2017

Zabawa karnawałowa 2017- Sen czy jawa?

Po raz kolejny w Polskiej Szkole w Oss bawili się nasi uczniowie, dzieci polonijne z okolic, nauczyciele i rodzice na zabawie karnawałowej. Sen czy jawa?  Każdy mógł wybrać i dzięki temu było kolorowo. Były piżamy, przytulanki, gwiazdki, poduszki i kołysanki jak na klasycznym pidżama party- było też baśniowo, kolorowo, z bajkowymi bohaterami jak w najpiękniejszym śnie (choć nie zabrakło elementów jak z koszmarów sennych).

Zabawę w tym roku przygotowały i prowadziły Magda Obadowska, Beata Jurczak i Kamila Batorska. DJem był Daniel Lonski. Bufet przygotowali rodzice- Patrycja Radziszewska, Magda Zwoiński, Monika Koziara (prosimy o przepis na pastę do kanapeczek!).
Malowaniem buziek dzieciom zajęły się Iwona Pietrzak, Kinga Michalska i Agnieszka Lonska. Wszystkie gwiazdki i księżyce dekorujące salę wycięła Kamila Batorska.  Za zdjęcia dziękujemy Magdzie Zwoiński i Andrzejowi Truś.
Ogromne podziękowania dla wszystkich którzy przyjechali wcześniej, aby przygotować salę i zostali dłużej aby wszystko posprzątać.

Zabawa nie mogła obejść się bez stałych punktów programu- był pokaz mody karnawałowej, taniec z krzesłami (aż 4 rundy), rozpoznawanie własnych rodziców po dłoniach, przeciąganie liny (w rozgrywce PANIE kontra PANOWIE znów wygrali Panowie). Niespodziewanym hitem imprezy okazałos się skakanie na dużej skakance, której to zabawy uczniowie nie chcieli przerywać. Każdy mógł wybrać sobie małą nagrodę za udział w konkursach, a wychodząc zabrać do domu naszą własną, osstojową kolorowankę przygotowaną specjalnie na ten karnawał.

Zapomnieliśmy tylko o wspólnym zdjęciu, które zrobiliśmy dopiero na sam koniec zabawy, kiedy już połowy osób nie było.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę :-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz