wtorek, 27 marca 2018

Wierszowisko 2018Co za dzień! Co za wyniki! Co za emocje! Nasi uczniowie, nasi rodzice, nasi nauczycieli byli wspaniali. Wspaniały zespół, doskonale zgrany, doskonale współpracujący i wspierający się. 
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, pomoc, wsparcie. 

Na Wierszowiskowej scenie zaprezentowało się 18 uczniów w występie grupowym. Zajęliśmy II miejsce! Świetny wynik, ale najważniejsze było to, że występ wyszedł idealnie. Oglądało sie go z prawdziwą przyjemnością, zainteresowaniem. Nie było nudy, przerw, potknięć i wszyscy dali z siebie 100%. Dumna jestem z naszych młodych aktorów!

W występach indywidualnych wystąpiło 8 uczestników i aż 6 z nich wróciło do domów z pucharami. Poza podium, ale również wspaniale zaprezentowały się Julia Lonska i Gabrysia Kubasiewicz. 

Julia van Dommelen, debiutująca w występach indywidualnych, zajęła III miejsce w kategorii 4-6 lat. W grupie 7-9 lat puchar za I miejsce zdobył Thomas Bragt a Kevin Zwoiński został nagrodzony III miejscem. 

Rekord padł w najstarszej grupie wiekowej 10-13 lat. Na podium stanęły: Oliwia Obadowska (I miejsce), Klara Cyrys (II miejsce) i Basia Walorska (III miejsce). Klara zdobyła dodatkowo wyróżnienie od sekcji polskiej Levende Talen. Basia była najstarszą uczestniczką tegorocznego Wierszowiska, za 9 lat nagradzanych miejscami na podium występów zdobyła nagrodę specjalną od organizatorów. Dyplom uznania trafił także do Aliny i Ryszarda Walorskich, za ogromne zaangażowanie i przygotowywanie Basi do Wierszowiska w pierwszych latach jej występów.

Nasi uczniowie docenieni zostali także w konkursie plastycznym. nagrody zdobyli Zosia Adamiec (wyróżnienie), Marissa Sepers (I miejsce), Julia Lonska (III miejsce), oraz Oliwia Obadowska (I miejsce), Klara Cyrys (II miejsce) i Basia Walorska (III miejsce). Uczniowie mieli też szczęście w losowaniu-bo nagrody z Quizu i Loterii też trafiły do kilkorga naszych uczniów. GRATULCJE!

Pięknie na scenie prezentowała się także nasza absolwetka, która w tym roku była jedną z prowadzących festiwal- Oliwia Sowierszenko. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz