piątek, 10 lipca 2015

Wakacyjne zabawy na zakończenie roku szkolnego


Kolejny rok szkolny już za nami. Cieszymy się, że tak wielu uczniów było z nami do końca, że wytrwale pracowało do końca. Dla najbardziej sumiennych uczniów wręczyliśmy świadectwa. Trzeba na nie zapracować odpowiednio wysoką frekwencją! Najmłodsi z Klubu Malucha otrzymali dyplomy. Na wszystkich czekały piękne i wartościowe polskie książki.

Po oficjalniej części, z powodu niesamowitego upału skróconej do niezbędnego minimum, był czas na wspólne zabawy i rozmowy. Dla dzieci w Hullie było mnóstwo atrakcji i wyglądało na to, że nikt się nie nudził.

Nauczyciele i zarząd przygotowali dla rodziców ankietę ewaluacyjną, za wypełnienie której gorąco dziękujemy. Wszystkie uwagi są dla nas niesamowicie cenne! Dziękujemy też wszystkim, którzy chwalili naszą pracę. Staramy się bardzo, aby szkoła była dla naszych uczniów miejscem przyjaznym, miłym, do którego będą chętnie przyjeżdżać, a która pozwoli im rozwijać język polski, poszerzać wiedzę o Polsce, wzmacniać poczucie patriotyzmu. Jak wynika z ankiet, uczniowie lubią naszą szkołę, a to dla nas największy sukces!

Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy po wakacjach. Czekamy także na nowych uczniów. Zapisy przyjmujemy całe wakacje, a kolejny rok szkolny rozpoczynamy z wielką pompą- 12.9 świętować będziemy 5-te urodziny Stowarzyszenia Osstoja i Polskiej Szkoły w Oss. Odwiedzi nas Grzegorz Kasdepke, będą goście, tort i zabawy. Wcześniej 5.09 zapraszamy rodziców na spotkanie informacyjne.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz